چگونه بازید سایت خود را افزایش دهیم ؟

چگونه بازید سایت خود را افزایش دهیم ؟Reviewed by امیدکریمی on Nov 27Rating: 5.0

افزایش بازدید سایت یکی از مهمترین و کلیدی ترین وظایف یک مدیر سایت می باشد. افزایش بازدید سایت روز به روز پیچیده تر و مشکل تر از گذشته می باشد. شما به عنوان یک مدیر سایت باید بتوانید با انواع تکنیکهای رایگان  و کم هزینه در اینترنت بازدید سایت خود را افزایش دهید . بهترین سایت را هم داشته باشید نمی توانید فروش خوبی داشته باشید تازمانی که آمار بازدید سایت شما قابل توجه نباشد.
در این مقاله  میخواهیم به چند روش برای افزایش بازدید سایت بپردازیم .که با انجام این روش ها   بازید کنندگان سایت شما روز به روز افزایش می یابد.

افزایش بازید سایت

راه های  افزایش بازید سایت :

منتشر کردن مطالب و خدمات در شبکه های اجتماعی

منتشر کردن مطالب این روز ها در شبکه های اجتماعی رونق خوبی گرفته و مدیران سایت های زیادی هستند که از این روش استفاده میکنند . و بازدید خوبی را به سایتشان هدایت میکنند. حتما شما هم مطالب خود را در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک تلگرام و اینستاگرام به اشتراک بگذارید و یادتان نرود که لینک مقاله یا خود مقاله خودتان رادر شبکه اجتماعی که منتشر میکنید بگذارید .

منتشر کردن فایل های صوتی و تصویری در سایت های چون اپارات و یو تیوب

اگر میتوانید از حوزه فعالیت تان فیلم تهیه کنید پیشنهاد میشود یک نسخه از ان را در این  سایت ها منتشر کنید و در توضیحات ان لینک  سایتان  را برای  افزایش بازید بگذارید .

نوشتن ادرس سایت در کارت ویزیت

اگر بخواهید از روش سنتی بازید سایت خود را افزایش دهید میتوانید از این روش نیز برای افزایش  بازدید سایتتان استفاده کنید . البته این روش برای کسب وکار هایی مناسب است که رابطه ای با اینترنت دارند . نه  کسب و کار هایی که حتی سالیانه  نیز از اینترنت استفاده نمیکنند.

 

فعالیت در انجمن ها

یکی از روش های قدیمی برای  افزایش بازید سایت فعالیت در انجمن هایی است که مربوط به حوزه کسب وکار شما است  .
میتوانید با سرچ حوزه کسب وکارتان  در گوگل  انجمن های مخصوص به کسب وکارتان را پیدا کرده و در انها ثبت نام کرده . و به سوالات کاربران در انجمن ها پاسخ داده و در اخر    سایت خودتان را معرفی کنید .یک امکان جالبی که انجمن ها دارند میتوانید برای خودتان امضای شخصی تعریف کنید یعنی اینکه هر موقع شما فعالیتی در انجمن کردید امضای شما  در انتهای  فعالیت تان نمایش داده شود . شما میتوانید در امضای شخصی پروفایلتان از بنر تبلیغی سایتتان یا ادرس سایتتان برای  افزایش بازید  استفاده کنید.

 

ایمیل مارکتینگ

 ایمیل مارکتینگ یکی از روش هایی است که با قدیمی بودنش هنوز و هنوز میتواند نقش بسزایی در افزایش بازید سایتتان داشته باشد . یک مقاله در رابطه با اینکه ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست ؟ در سایت پارنت منتشر شده است .
 بعداز جمع اوری لیست ایمیل ها ی کاربرانتان میتوانید به انها ایمیل بزنید و انها را از بروز شده مطالب یا خدمات سایتتان  مطرح کنید.

بروز رسانی منظم

 

سایتتان را همیشه در یک روز خاص در یک زمان خاص  و ساعت خاص بروز کنید این چیزی است که گوگل عاشق اینکار است و تعداد افراد بازید کننده زیادی را برای چنین سایت های در نظر میگیرد .نه تنها اینکار باعث افزایش بازید سایتتان میشود بلکه میتواند در برند شدن(معروف شدن) سایتتان نیز نقش بسزایی داشته باشد .

 

سایت های اگهی

 سایت های اگهی  نیز میتواند در  افزایش بازید سایت شما تاثیر گذار باشد .
مثلا میتواند بعد  از منتشر کردن خدمات یا مقالات در سایتتان  یک پارگراف  از ان رابه عنوان متن تبلیغ به همراه لینک کامل مقاله سایتتان در سایت های اگهی رایگان منتشر کنید .البته تعداد افرادی که از  سایت های اگهی رایگان به سایت شما ارجاع میشوند کم هستند .

 

شما از چه روشی برای بازید سایتتان استفاده میکنید ؟ همین الان روش افزایش بازید تان را در نظرات ارسال کنید …

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *